REFERENT / REFERENTKA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Jméno/Firma
Občerstvení U Hrocha
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

Hlavní pracovní poměr

Zoologická zahrada hl. m. Prahy přijme do hlavního pracovního poměru uchazeče/uchazečku na pozici: Referent / referentka veřejných zakázek.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání podmínkou,

  • znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek,

  • dobré organizační schopnosti,

  • příjemné vystupování a komunikativnost,

  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu,

  • odolnost vůči stresu,

  • uživatelskou znalost práce na PC.

Pracovní náplň:

  • provádění analýz postupů zadavatele v oblasti veřejných zakázek organizace,

  • metodické řízení oblasti veřejných zakázek,

  • navrhování opatření v oblasti veřejných zakázek,

  • zajišťování podpory všem útvarům v oblasti dodržování zákona o zadávání veřejných zakázek a interních předpisů,

  • zajišťování podpory všem útvarům při zpracování zadávací dokumentace k veřejným zakázkám malého rozsahu,

  • zajišťování metodicky správného nastavení postupů pro oblast veřejných zakázek vyhlašovaných zadavatelem pro všechny obory jeho činností,

  • zajišťování potřebné administrativní agendy,

  • doporučování postupů v záležitostech týkajících se oblasti veřejných zakázek,

  • vydávání závazných doporučení k uplatnění formy veřejné zakázky vyhlašované zadavatelem,

  • navrhování postupů v oblasti dodržování zákona o zadávání veřejných zakázkách při pořizování jednotlivých dodávek, služeb a stavebních prací.

Nabízíme:

  • jistotu a stabilitu velké firmy,

  • příjemné pracovní prostředí špičkové zoologické zahrady,

  • platové podmínky dle Nařízení vlády 264/2022 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,

  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další sociální výhody dle kolektivní smlouvy,

  • hlavní pracovní poměr,

  • nástup dle dohody.

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: personalni@zoopraha.cz.