SKLADNÍK/MANIPULANT (31 - 35.000 Kč + NÁSTUPNÍ BONUS)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Velká Bíteš
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Chcete pracovat v přátelském prostředí pro úspěšnou společnost s rodinnou atmosférou? Máte zkušenosti s prací ve skladu a obsluhou VZV? Jste flexibilní a nevadí vám 2směnný provoz?

Pak budete náš člověk! Zašlete nám váš životopis ještě DNES!

Úspěšná mezinárodní společnost hledá parťáka do pohodového týmu na pozici:

Náplň práce:

* vychystávání materiálu
* nakládka a vykládka zboží
* obsluha stroje a VZV
* spolupráce a komunikace s kolegy

Co od Vás očekáváme:

* zkušenosti s prací ve skladu
* praxi s obsluhou VZV
* ochotu pracovat na 2 směny (ranní a odpolední) a občas víkendy, svátky
* řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout:

* NÁSTUPNÍ BONUS
* každoroční navyšování mzdy
* bonusy, prémie
* zázemí úspěšné a stabilní společnosti
* pohodovou atmosféru a super kolegy
* smlouvu na dobu neurčitou
* týden dovolené navíc
* příspěvek na stravování
* pozice je vhodná pro muže z důvodu nošení břemen

* místo výkonu práce: Velká Bíteš

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí