Expedient, skladník

Jméno/Firma
KOS WIRE EUROPE s.r.o.
Pracoviště
Siřejovická 1212, Lovosice
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše společnost působí na trhu od roku 2008 a je stoprocentní dceřinou společností korejské společnosti KOS LTD., který je lídrem v odvětví výroby nerezového drátu a dodavatelem výrobků nejvyšší jakosti více jak 40 let.

Naše výrobky mají široké uplatnění v mnoha odvětvích od spotřebního sortimentu přes automobilový průmysl až po zdravotnictví, ale naším hlavním produktem zůstává pružinový drát.

Náplň práce:

Popis pracovní pozice:

  • příprava,balení a výdej materiálu v návaznosti na výrobu
  • obsluha VZV (školení zajistíme)
  • pracovní doba PO – PÁ 08:00 – 16:00

Co od Vás očekáváme:

Očekáváme od vás pečlivost, spolehlivost a dochvilnost. Zkušenost s obsluhou VZV výhodou, nikoli podmínkou.

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:

  • adekvátní mzdové ohodnocení (možnost nárustu mzdy po zkušební době + osobní ohodnocení dle podávaných výkonů + bonus za splněný pracovní fond)
  • zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru
  • přátelské a férové pracovní prostředí

Benefity:

  • stravování na pracovišti zcela zdarma
  • roční bonus, letní bonus
  • sick days
  • dovolená navíc
  • firemní posilovna se vstupem zdarma