Finanční oddělení 1. LF UK přijme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ

Jméno/Firma
Univerzita Karlova - 1. lékařská fakulta
Pracoviště
Kateřinská 1660/32, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

NÁPLŇ PRÁCE:

- provádění uceleného souboru účetních operací na jednotlivých účtech nebo skupině účtů

- účetní likvidace dokladů (kontrola, kontace, zaúčtování závazků, pohledávek, finančních operací apod.)

- zajištění zpracování měsíční a roční účetní závěrky a dokladové inventury

- příprava podkladů pro audit, daňového poradce a kontrolní orgány

- spolupráce při zpracování statistických výkazů

- spolupráce při zpracování vnitřních směrnic a metodik

- spolupráce a zpracování podkladů pro výroční zprávu a hlášení na rektorát

- archivace dokladů

- plnění dalších úkolů vyplývajících z působnosti pracoviště podle pokynů nadřízeného

POŽADAVKY:

- min. SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru nebo min. 3 roky odborné praxe na pozici samostatný účetní

- uživatelská znalost práce na PC (MS Excel a Word)

- znalost a orientace v účetní a daňové legislativě

- znalost AJ na základní úrovni

- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, aktivní přístup

- organizační schopnosti a schopnost analytického myšlení

- ochota učit se novým věcem

- komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce

VÝHODOU:

- znalost a orientace v legislativě veřejných vysokých škol

- znalost vysokoškolského prostředí a způsobu jeho financování

- praxe s účtováním na vysoké škole nebo v jiné neziskové organizaci

- praxe s účtováním v informačním systému iFIS

CO NABÍZÍME:

- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy pro stabilního zaměstnavatele

- pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

- možnost odborných školení

- přátelský pracovní kolektiv

- odpovídající finanční ohodnocení podle vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy

- pět týdnů dovolené a možnost čerpání pěti dnů osobního rozvoje

- příspěvek na stravování formou e-stravenek

- možnost práce z domova dle dohody

- fakultní a univerzitní zaměstnanecké benefity

Nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Praha 2, Kateřinská 1660/32

V případě Vašeho zájmu o pozici zasílejte motivační dopis se strukturovaným životopisem.

Vybraní uchazeči budou následně kontaktováni k účasti na osobním pohovoru.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese https://www.lf1.cuni.cz/informace-o-zpracovani-osobnich-udaju-uchazecu-o-zamestnani-na-1-lf-uk o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.