Výkonný asistent/ka CEO v e-commerce startupu

Jméno/Firma
WakuWaku
Pracoviště
J. A. Bati 5542, Zlín
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Základní
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
21. 10. 2024

Chcete být součástí rychle rostoucího e-commerce startupu, který přináší krásy asijské popkultury (od Pokémon karet až po sběratelské a investiční figurky) do České republiky i Evropy? Hledáme exekutivního asistenta/asistentku, který/á bude klíčovou podporou našeho vedení, dohlížet na to, aby se věci dotahovaly do konce, a zajišťovat efektivní řízení a realizaci úkolů ve správném pořadí. Pokud jste akční, pohotoví a máte chuť se neustále posouvat, pak hledáme právě vás!

Kdo jsme

Jsme moderní firma ze Zlína specializující se na asijskou popkulturu, anime a manga merchandise. Díky inovacím, neustálému učení a zvyšování efektivity procesů rychle expandujeme na českém i evropském trhu.

Naše vedení je plné inovativních a kreativních nápadů, které posouvají naši firmu vpřed, ale také zahlceno množstvím úkolů, projektové a provozní agendy. Abychom všechny nápady a projekty mohli efektivně realizovat, hledáme pravou ruku pro našeho šéfa, která mu pomůže organizovat myšlenky a projekty, zaznamenávat důležité informace a dotahovat, nebo efektivně delegovat a kontrolovat realizaci úkolů a projektů.

Co Vás čeká

Dohled nad realizací úkolů:

  • Zajištění, aby se úkoly dotahovaly do konce a nezůstávaly nedokončené.
  • Efektivní řízení úkolů a projektů, aby byly realizovány ve správném pořadí.
  • Delegování úkolů na správné osoby a sledování jejich plnění.

Podpora vedení:

  • Zaznamenávání, evidence a presování nápadů, myšlenek a schůzek našeho vedení.
  • Pomoc s prioritizací úkolů a projektů, abychom dosahovali cílů včas.
  • Udržování přehledu o všech aktivitách a zajištění, že nic nezůstane přehlédnuto.

Zpracování informací a komunikace:

  • Analýza přijatých informací, ověřování faktů a hledání optimálních řešení.
  • Přetváření nápadů z brainstormingu do konkrétních plánů a akcí.
  • Vyřizování e-mailů, zajištění včasných odpovědí a správa důležité komunikace.

Iniciativa a inovace:

  • Podpora zlepšování procesů, nástrojů a interní komunikace ve firmě.
  • Adaptace na moderní technologie a jejich využití k efektivnější práci.

Organizace aktivit a událostí:

  • Pomoc s plánováním firemních akcí a eventů.
  • Řešení ad hoc úkolů a výzev v dynamickém prostředí.

Koho hledáme

  • Zkušenosti na podobné pozici v oblastech jako exekutivní asistence, organizace nebo projektový management.
  • Vynikající organizační schopnosti, zodpovědnost a smysl pro detail.
  • Schopnost efektivně komunikovat a udržovat přehled v rychle se měnícím prostředí.

Analytické a strategické myšlení:

  • Dokážete myslet několik kroků dopředu a předvídat potřeby vedení.
  • Umíte rychle zpracovat informace a navrhnout vhodná řešení.

Proaktivní přístup a iniciativa:

  • Nebojíte se přicházet s novými nápady a aktivně je realizovat.
  • Umíte se rychle adaptovat na změny a moderní technologie.

Schopnost dohlížet na plnění úkolů:

  • Zajistíte, že se úkoly nezapomínají a jsou dokončeny včas.
  • Umíte efektivně delegovat úkoly a sledovat jejich postup.

Pozitivní vztah k moderním technologiím:

  • Rádi se učíte nové věci a využíváte moderní nástroje, včetně AI.

Výborné komunikační dovednosti:

  • Profesionální vystupování a schopnost asertivní komunikace napříč týmy.
  • Angličtina minimálně na úrovni B2 (mluvená i písemná forma).
  • Možnost docházet v pracovní dny do naší kanceláře v centru Zlína.

Výhodou je zkušenost s ADHD:

  • Pokud máte zkušenosti s prací v prostředí ovlivněném ADHD, je to pro nás velká výhoda.

Další výhody

  • Znalost dalšího jazyka – němčina, polština nebo japonština.
  • Zkušenosti z e-commerce prostředí.
  • Znalost základů projektového řízení.
  • Základní zkušenosti s HR
  • Aktivní řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme

  • Unikátní příležitost získat zkušenosti z první ruky ohledně fungování rychle rostoucího startupu a vedení společnosti.

Možnost osobního a profesního růstu:

  • Náplň práce se může upravit podle vašich schopností a preferencí.
  • Můžete se realizovat v různorodých projektech.

Dynamické pracovní prostředí:

  • Každý den bude jiný a plný nových výzev.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost ovlivnit svou pracovní náplň.
  • Přátelský a podporující tým, který oceňuje iniciativu a nové nápady.

Zaměstnanecké benefity:

  • Slevy na naše produkty.
  • Účast na firemních akcích a teambuildingových aktivitách.
  • Možnost vzdělávání a rozvoje prostřednictvím kurzů a školení.
  • 25 dnů dovolené.
  • Práci s nejnovějšími technologiemi, včetně AI, a podíl na jejich implementaci a on-boardingu.

Jak se přihlásit

Pokud vás tato výzva oslovila a chcete se stát nepostradatelnou součástí našeho týmu, pošlete nám své CV a krátký motivační dopis.