ŘIDIČ SK. B - Svoz košů + Náborový příspěvek 50.000 Kč

Jméno/Firma
Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.
Pracoviště
Perucká 2542/10, Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáte práci na čerstvém vzduchu, ale zároveň Vás baví řídit vozidlo? Pak jste na správném místě! Hledáme totiž někoho, kdo se nebojí manuální práce a zároveň mu nedělá problém sednout za volant. Ideálně někoho, kdo může nastoupit ihned! Pokud ses v tomto popise našel, neváhej nás kontaktovat nebo poslat životopis nebo nás rovnou navštívit!

Náplň práce:

  • součástí Vaší pracovní náplně bude řízení motorového vozidla Multicar, MB Sprinter či Fiat.
  • budete mít na starosti vývoz košů po Praze, které se vyskytují např. na zastávkách MHD, v parcích apod. spolu s dalším parťákem
  • v rámci svozu košů je na této pozici zapotřebí i uklízet stanoviště apod.

Pracovní doba:

  • ranní, odpolední směny
  • vše si upřesníme na osobním pohovoru

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz sk. B
  • orientaci v Praze
  • chuť k práci na čerstvém vzduchu a to i za nepříznivého počasí
  • manuální zručnost – opravy košů, drobné opravy obecně
  • dobrou fyzickou kondici

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Náborový příspěvek 50.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • příspěvek na dovolenou až do výše 7000 Kč dle odpracovaných let
  • roční odměny za odpracované roky
  • stravenkový paušál a stravování v sídle firmy
  • zaškolení a férové jednání
  • přátelský kolektiv
  • nabízíme zázemí stabilní společnosti s takřka třicetiletou tradicí
  • pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nástup Vám umožníme IHNED.

Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka? Podívejte se na náš web - www.komwag.cz, případně volejte zdarma na tel. číslo: 800566924. Nebo nám prostě rovnou zašlete svůj životopis :)

Osobně se také můžete zastavit kdykoli v naší společnosti v čase 8-15h, kde vyplníte krátký dotazník a o pozici si řekneme bližší informace.

Adresa je Perucká ulice č. 10, Praha 2, blízko tramvajové zastávky Otakarova nebo Náměstí Bratří Synků