Logistics Manager / Mananžer logistiky - Automotive

Jméno/Firma
NonStop Consulting s.r.o.
Pracoviště
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pro našeho klienta, působící v automobilovém průmyslu, aktuálně hledáme zkušeného Manažera logistiky. Pokud máte praxi v řízení logistických procesů v automotive, dokážete efektivně plánovat, optimalizovat dodavatelské řetězce a hledáte novou výzvu, může to být příležitost právě pro Vás!

Co budete dělat:

Plánování a optimalizace logistických procesů
Řízení a monitorování zásobovacích řetězců
Rozvoj a udržování vztahů s dodavateli
Efektivní komunikace se zákazníky a interními týmy
Analýza a strategické plánování logistických operací

Co od vás očekáváme:

Prokazatelné zkušenosti s řízením logistiky, ideálně v automobilovém průmyslu
Schopnost analytického a strategického myšlení
Zkušenosti s rozvojem vztahů s dodavateli
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Co vám můžeme nabídnout:

13. plat a další bonusy
Služební vůz k dispozici i pro soukromé účely
Cafeterie, stravenky, penzijní připojištění a další benefity