Systémový administrátor, správce aplikací

Jméno/Firma
Kancelář Senátu
Pracoviště
Valdštejnské náměstí 17/4, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Správa a administrace serverů na platformě Microsoft Windows
  • Správa databázových (MS SQL, MySQL) serverů, databází
  • Správa systémů a aplikací
  • Správa a rozvoj Microsoft O365 systémů, včetně souvisejících služeb Microsoft Azure
  • Optimalizace nastavení systémů a služeb, zajištění jejich bezpečnosti, včetně instalace bezpečnostních aktualizací
  • Integrace nových serverových technologií v rámci on premise i cloudového prostředí
  • Účast na rozvoji nových projektů a nápadů na inovace

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • SŠ zakončenou maturitou a alespoň 3 roky zkušeností v IT
  • Pokročilou znalost operačních systémů Microsoft Windows Server
  • Zkušenosti se správou Microsoft 365 prostředí, Microsoft Azure apod.
  • Znalost MySQL a administrace Microsoft SQL serveru
  • Dobré komunikační schopnosti (komunikace s koncovým uživatelem)
  • Kultivované vystupování (jsme prestižní instituce)
  • Výborná znalost českého jazyka,
  • Znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace
  • Týmový hráč

Co se Vám bude hodit anebo bude Vaší výhodou:

  • Přesah do virtualizační platformy Hyper-V
  • Znalost produktů CISCO (firewally, switche)
  • Znalost komunikace LAN/WAN síťové infrastruktury (firewally, switche, proxy a zabezpečení) a bezpečnostních standardů
  • Anglický jazyk - čtení
  • Znalost a zkušenosti se správou spisové služby, ERP, účetního software

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Zajímavou práci na plný úvazek v prestižní instituci
  • Odpovídající platové zařazení a množství benefitů (5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, zvýhodněné stravování, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové kurzy)
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Podporující a přátelský tým
  • Možnost průběžného vzdělávání, účast na odborných školeních
  • Nástup možný dle vzájemné dohody

Nabídky doložené motivačním dopisem, strukturovaným životopisem nám, prosím, zašlete do 15. 11. 2024.

Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.

Účastník výběrového řízení souhlasí s tím, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů.