Projektant pozemních staveb

Jméno/Firma
H.A.N.S. stavby, a.s.
Pracoviště
Masarykovo náměstí 2655, Pardubice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Společnost H.A.N.S. stavby, a.s. hledá do kolektivu projekční části firmy stavebního inženýra na pozici projektanta pozemních staveb. Náplní Vaší práce bude zpracování projektových dokumentací stavební části od stavebních řízení přes tendrové po prováděcí dokumentace staveb.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme schopnost pracovat v programu Archicad nebo Autocad, dále znalost českého legislativního prostředí, ČSN atd. Dále požadujeme schopnost koordinovat a řídit projekty s dalšími specializacemi - externisty.

Výhodou bude, pokud budete umět

Autorizace vítána. Výhodou bude praxe v oboru a vysokoškolské vzdělání stavebního charakteru.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme zázemí stabilní stavební společnosti s tradicí od roku 1991, mladý projekční kolektiv zabývající se pestrou strukturou zakázek se zaměřením nejen na prefabrikované skelety. Práci na HPP se smlouvou na dobu neurčitou. Dále nabízíme přátelské a neformální prostředí společnosti. MObilní telefon, notebook, osobní vozidlo i pro soukromé potřeby.