Mistr ve výrobě prefabrikovaných konstrukcí

Jméno/Firma
H.A.N.S. stavby, a.s.
Pracoviště
Malá Čeperka 335, Čeperka
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Společnost H.A.N.S. stavby, a.s. hledá kolegu do výroby prefabrikovaných konstrukcí na pozici mistra ve výrobě. Pracovní pozice je zaměřena na řízení části výroby jejíž náplní je příprava betonářských forem. Čeká Vás tedy komunikace a koordinace výroby na úseku formování prvků (hrubé truhlářské / tesařské práce). Výrobní úsek zahrnuje cca 10 osob a je plně vybaven v rámci výrobního závodu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Střední odborné vzdělání s maturitou nebo výuční list technického charakteru. Znalost tesařské nebo truhlářské výroby. Zkušenost v oboru je výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme zázemí stabilní české stavební společnosti. Na trhu jsme od roku 1991. Dále nabízíme práce v novém výrobním závodě umístěném v Malé Čeperce u Pardubic. Součástí naší firemní kultury je přátelská a neformální atmosféra. Po zapracování nabízíme notebook, firemní telefon a osobní vozidlo i pro soukromé potřeby.