Test Analytik se zkušeností v bance

Jméno/Firma
TRINITY BANK a.s.
Pracoviště
Karolinská 650/1, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • Příprava testovacích scénářů na základě požadavků, funkční specifikace a analytické dokumentace
  • Příprava testovacích dat, specifikace požadavků na základě dokumentace
  • Exekuce testů (sanity, smoke, systémové – integrační, regrese, akceptační)
  • Integrační testování s používáním nástrojů Postman/ SoapUI/ Rest API
  • Odpovědnost za bug reporting v JIRA
  • Pravidelný reporting stavu v projektu i zákazníkovi
  • Komunikace s týmem, analytiky a vývojáři
  • Možnost získat či prohloubit zkušenosti s automatizací testů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Praxe v bankovním sektoru
  • Zkušenosti s test analýzou
  • Minimálně 3 roky praxe v testování softwaru se zaměřením na integrační testy
  • Praktickou znalost SQL na úrovni práce s daty
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu
  • Ochota rozšiřovat si znalosti a poznávat současné systémy a aplikace

Co vám můžeme nabídnout:

  • Dovolená: 25 dní / kalendářní rok
  • 3 dny Sick Days
  • Výuka cizích jazyků: individuální lekce s lektorem v rozsahu 1 hodina týdně v místě pracoviště nebo online
  • Multisport karta: plně hrazena zaměstnavatelem, po zkušební době
  • Penzijní připojištění: příspěvek až do výše 1.500 Kč/měsíc, po zkušební době
  • Stravné: stravenkový paušál ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vzdělávání a rozvoj