Manažer prodejny v oblasti módy (s ČJ a Aj)

Jméno/Firma
Recrutech s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
21. 10. 2024

Do luxusního obchodního domu na Václavském náměstí hledáme junior nebo senior Floor managera. Pokud je móda a vedení lidí Tvůj svět, možná čekáme právě na Tebe!

Náplň práce:

  • Manažerská zodpovědnost za svěřené patro (dámská nebo pánská móda) obchodního domu - za prodejní plochu, sortiment i personál (nezahrnuje pokladnu)
  • Realizace stanovených prodejních cílů
  • Kompetentní nadstandardní poradenství našim zákazníkům v oblasti prémiových značek, orientujeme se v aktuálních kolekcích, známe materiály, péči o ně, střihy i barvy, nabízíme doplňkový prodej a možnost úpravy vybraného zboží na míru
  • Zpracování zboží - reklamace, výměny zboží, příprava exportů, přeceňování
  • Optimální prezentace zboží
  • Výběr, vedení, hodnocení a motivace zaměstnanců, plánování docházky
  • Administrativní práce spojené s oddělením
  • Reporty, statistiky, KPIs, práce v interních PC systémech
  • Spolupráce se skladem (doplňování a příprava zboží pro prodej), s oddělením pokladen a oddělením Visual Merchandising
  • Spolupráce s Area Manažery a oddělením nákupu

Očekáváme:

  • Pracovní zkušenosti v maloobchodě nutností, případně z gastra/hotelu
  • Pokročilá komunikativní znalost anglického jazyka (porady a interní cally jsou v angličtině)
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Radost z práce s lidmi
  • Smysl pro módu a trendy
  • Angažovaný a samostatný pracovní přístup orientovaný na výsledky
  • Dobré organizační schopnosti
  • Zodpovědnost, svědomitost a spolehlivost

Pracovní doba: 10:00 - 20:00 hod. (s hodinovou přestávkou), směnnost včetně víkendů

Nabízíme:

  • Stabilní pozici v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí, kde klademe důraz na vzájemný respekt a spolupráci
  • Samostatnou manažerskou pozici v oblasti luxusní módy
  • Reprezentativní pracovní prostředí v centru Prahy na Václavském náměstí
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Elektronické stravenky v hodnotě 180,- Kč, z nichž 55 % hradí zaměstnavatel
  • Multisportkartu (po zkušební době)
  • 2 x do roka výběr pracovního oblečení v celkové hodnotě až 30.000,- Kč
  • 50% a 20% slevu na nákup pro zaměstnance
  • Propracovaný systém školení pro nové i stávající zaměstnance (welcome trénink, tréninky orientované na aktuální potřeby zaměstnanců, manažerské tréninky)
  • Vstřícnou a přátelskou atmosféru
  • Nápojový, jídelní automat a čerstvé ovoce v pracovním zázemí pro zaměstnance