Test Support Engineer

Jméno/Firma
TRINITY BANK a.s.
Pracoviště
Karolinská 650/1, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme šikovného juniorního komunikátora pro podporu pilotního provozu bankovního systému Equity

Náplň práce:

  • Filtrace a třídění hlášení o chybách od účastníků pilotního provozu
  • Předávání relevantních bugů testovacímu týmu a zadávání do systému JIRA
  • Komunikace s účastníky pilotu pro upřesnění nahlášených problémů
  • Koordinace mezi účastníky pilotu, testovacím týmem a roll-out týmem

Požadujeme:

  • Zájem o technologie, bankovnictví a IT
  • Výborné komunikační schopnosti a trpělivost
  • Analytické myšlení a flexibilitu
  • Schopnost rychle se učit novým věcem

Nabízíme:

  • Dohodu o pracovní činnosti na 5 měsíců (listopad-březen) s možností prodloužení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost získat zkušenosti v oblasti testování a bankovních technologií
  • Příležitost pro profesní růst (možnost přechodu na pozici E2E testera)