Lehká práce ve výrobě, mzda až 40 000 Kč, doprava zdarma

Jméno/Firma
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Pracoviště
Benešov
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Hledáme 7 šikovných kolegů do nově automatizované linky. Práce je fyzicky nenáročná, v čistém a klimatizovaném prostředí, pracuje se jen 15 směn v měsíci, svozová doprava zdarma.

Co Vám můžeme nabídnout?

Nadstandartní mzdu až 40 000 Kč, pokud umíte seřizovat umíme to zaplatit

Velmi bohaté benefity

Docházkový bonus

Roční bonus

Kafeterii v hodnotě 12 000 Kč/ rok

Dotované stravování

Svozovou dopravu zdarma: Vlašim, Votice, Sedlčany, Týnec nad Sázavou, Čerčany či Benešov;

Týden dovolení navíc

Náplň práce:

Obsliha linky (dle přiděleného úseku: kontrola nastavení, dodržování výrobních postupů, zajištění změny výroby produktu)

Pracujeme v režimu krátký dlouhý týden 15 směn za měsíc

Pokud jste manuálně zručný, máte praxi z výroby, práce na směny vám není cizí a chcete si vydělat hezké peníze, neváhejte se nám ozvat, obratem se s vámi spojíme.