Pomocné práce - Charitní domov Otrokovice

Jméno/Firma
Charita Otrokovice
Pracoviště
Na Uličce 1617, Otrokovice
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Gastronomie a pohostinství
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme nového kolegu / kolegyni do sociální služby Charitní domov Otrokovice. Jsme rodinný domov pro seniory, kde je samozřejmostí vstřícné jednání a příjemná atmosféra.

Požadujeme: trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, pečlivost, smysl pro pořádek, spolehlivost.

Pracovní úvazek - na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti

Pracovní doba: pondělí - pátek 6:00 - 14:30 hodin dle dohody, popř. víkendy dle dohody

Mzda: 113,- Kč / hod - 130,- Kč / hod

Nástup možný ihned.

Náplň práce: pomocné práce v kuchyni Charitního domova - umývání nádobí, úklid, pomocné úklidové práce v Charitním domově - kompletní úklid určených prostor, vynesení odpadků, vytírání podlahy, utírání prachu, úklid toalet, doplňování toaletních potřeb.

Dále nabízíme: práci na ranní směnu, příjemné pracovní prostředí.