Odborný prodejce značkové prodejny

Jméno/Firma
SOLODOOR CENTRUM s.r.o.
Pracoviště
Londýnské náměstí 853/1, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pro naši síť značkovou síť prodejen dveří SOLODOOR hledáme šikovného a dynamického odborného prodejce dveří, který se připojí k našemu týmu!

Náplň práce:

  • Poradenství zákazníkům při výběru dveří
  • Vytváření nabídek v interním systému MAX
  • Uzavírání kupních smluv
  • Zodpovědnost za perfektní vzhled a prezentaci prodejny

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Zkušenost v oblasti interiérů minimálně 2 roky podmínkou
  • Výborné verbální a písemné komunikační schopnosti.
  • Vysokou míru samostatnosti
  • Chuť budovat úspěšný "business"
  • Schopnost spolupracovat s kolegy a přispívat k týmovým cílům.

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Samostatnou práci s kvalitním produktem
  • Silnou českou společnost v zádech a zároveň rodinnou atmosféru
  • Moderní prodejní prostory
  • Lukrativní místo prodejny V Brně s velkým potenciálem
  • Po zkušební době hodnocení navázané na prodejních výsledcích
  • Práci od pondělí do pátku
  • Adaptační školení a průběžná školení na produkty a prodejní dovednosti
  • Silnou marketingovou podporu značky
  • Šéfa, který jedná na rovinu a splní, co slíbí

Možný nástup: Ihned