VEDOUCÍ OBCHODÍHO TÝMU (SANITA) PRO SR - vhodné i pro seniorní OZ z oblasti sanity

Jméno/Firma
Livio consulting s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
21. 10. 2024

Chcete se stát významným hráčem ve společnosti vyrábějící sanitární příslušenství a mít zodpovědnost za slovenský trh?

Máte rádi výzvy a jednání s významnými klienty?

Hledáte změnu a zároveň máte zkušenost se sanitou či vytápěcí technikou, vybavením koupelen apod.?

Pokud ano, staňte se součástí obchodního týmu s pobočkou na Slovensku.

Jsme náborovým partnerem výrobní společnosti ze segmentu sanity a pro její další růst hledáme posilu na pozici VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU.

Co Vás čeká:

Vedení a motivace 2 obchodních zástupců (s obchodníky budete často na cestách a na schůzkách s klienty po celém Slovensku, ale nejvíce v Bratislavě a okolí).
Správa klíčových zákazníků – budete jednat s developery, klíčovými zákazníky, velkoobchody a navazovat dlouhodobé obchodní vztahy.
Reprezentace společnosti na společenských akcích a obchodních jednáních.
Vyhledávání nových obchodních příležitostí a analýza konkurence.
Školení a rozvoj svého týmu, abyste zajistili jejich růst a úspěch.
Realizace obchodní strategie, kterou obdržíte od nadřízeného - obchodního ředitele sídlícího v České republice.

Požadujeme:

Příjemné a profesionální vystupování – budete tváří společnosti na slovenském trhu.
Vůdčí schopnosti, včetně motivování a vedení malého týmu.
Výborné komunikační dovednosti a schopnost budovat vztahy s klíčovými partnery.
Proaktivní přístup k vyhledávání nových obchodních příležitostí.
Zkušenost v oblasti obchodu (ideálně alespoň 5 let) – v oblasti sanity (např.prodej obkladů, vytápění, sprchových koutů atd.) podmínkou!
Ochotu cestovat po celém Slovensku.
SŠ vzdělání s maturitou a ŘP sk. B.

Nabízíme:

Finanční ohodnocení skládající se z pevné fixní částky a bonusů za dosažení obchodních cílů.
Práci v neformálním a nekorporátním prostředí.
Firemní benefity včetně příspěvku na stravování, flexi pasů, služebního auta i k soukromým účelům atd. a práci na HPP.

Prievidza je místem, kde sídlí kancelář, ale není nutný každodenní dojezd. S obchodníky se vedoucí obchodního týmu v kanceláři potká na společné poradě jednou za 14 dní. V české centrále bude vedoucí obchodního týmu na úvodní školení a seznámení s výrobou a produkty, poté jen na poradách s obchodním ředitelem několikrát do roka.

Ideální lokalita bydliště kandidáta je Bratislava a okolí či Žilina a okolí, kde má firma nejvíce obchodních aktivit, ale uchazeč může být i z České republiky z lokality blízké hranic se Slovenskem.

Pokud Vás nabídka oslovila, pošlete své CV na uvedený kontakt, ráda se s Vámi spojím.