Business Development Executive

Jméno/Firma
Mentor Media Czech s.r.o.
Pracoviště
Vlastimila Pecha 1302/2, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme talentovaného a motivovaného Business Development Executive, který/á bude hrát klíčovou roli při rozvoji naší společnosti. Pokud máte prokazatelné zkušenosti z dodavatelského řetězce, s obchodní strategií, budováním vztahů s klienty a chcete být součástí mezinárodního týmu, kde můžete naplno uplatnit své schopnosti, pak hledáme právě vás!

Bez čeho se neobejdete?

  • Znalostí a zkušeností z dodavatelského řetězce včetně prokazatelné praxe v této oblasti.
  • Logického myšlení, pečlivé a přesné práce s daty.
  • Velmi dobrých organizačních a prezentačních dovedností.
  • Min. středoškolského vzdělání s maturitou.
  • Angličtiny (denně komunikujeme s vedením společnosti v Singapuru a zákazníky).
  • Pookročilé znalosti práce na PC a programů Microsoft a pokročilou úroveň (MS Word, Excel, Outlook).
  • Zodpovědnosti, důrazu na detail, samostatnosti a proaktivního přístupu.
  • Bez vstřícného přístupu k lidem a týmového ducha.

Vaše hlavní pracovní náplň bude:

  • Komunikace se současnými klienty společnosti a dále aktivní hledání příležitostí k prohloubení stávající spolupráce.
  • Navazování nových obchodních vztahů a příležitostí s potenciálními zákazníky.
  • Identifikace potřeb dodavatelského řetězce a vytváření logistických řešení, která se zaměřují na specifické problémy a cíle zákazníků.
  • Spolupráce s projektovým týmem při řešení služeb pro zákazníky.
  • Vývoj a realizace strategie pro zvýšení příjmů z přiděleného portfolia.
  • Tvorba cen a cenových nabídek ve spolupráci s vedením společnosti.
  • Spolupráce s vedením společnosti na finančním plánování.
  • Koordinace zdrojů a spolupráce napříč společností vedoucí k prodeji více produktů a služeb.
  • Analýza a vyhledávání tržních příležitostí nejen v oblasti dodavatelského řetězce a obchodního dosahu společnosti.
  • Příprava, organizace a vytváření prezentací pro zákazníky.

A co nabízíme:

  • Provize (záleží na pracovních zkušenostech, nastaveném prodejním cíli).
  • Firemní notebook a příspěvek na mobilní telefon.
  • Po zapracování hybridní pracovní model a flexibilní pracovní dobu.
  • Vlastní parkovací místo přímo před firmou.
  • 22 dnů dovolené za kalendářní rok.
  • 5 placených Sick dnů za kalendářní rok.
  • Příspěvěk na životní/penzijní pojištění v hodnotě 1000 Kč/měsíc.
  • Příspěvek na stravování (stravenkový kredit v hodnotě 180 Kč).
  • Příspěvek na Multisport kartu.
  • Zvýhodněné tarify Tmobile.
  • Teambuildingové a společenské akce.
  • Další vzdělávání.
  • Možnost spolupráce na IČO.

Datum nástupu:

dle dohody (ideálně od 10-11/2024)