???? MANAŽER KVALITY / Automotive

Jméno/Firma
MAXIN'S People Czech, s.r.o.
Pracoviště
Valašské Meziříčí
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pro našeho významného klienta, automotive firmu Z Valašského meziříčí hledáme pracovníka na pozici Manažera Kvality!

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Budete vést oddělení kvality o cca 15 zaměstnancích.
  • Budete mít odpovědnost za managment kvality, nastavování procesů kvality, a starost o zlepšování klíčových ukazatelů kvality.
  • Odpovědnost za audity kvality - proces, systém, dodavatelské audity, zákaznické audity....
  • Reporting

Co za to?

  • Mzdové ohodnocení odpovídající pracovní pozici
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Věrnostní odměny
  • a mnoho dalšího

Co potřebujeme my od Vás?

  • Zkušenost s vedoucí pozicí na oddělení kvality podmínkou
  • Angličtina na úrovni B2 podmínkou
  • Zkušenost s vedením lidí
  • 8D, Ishikawa, 5WHY, FMEA, IATF, ISO TS 16949, VDA, auditor VDA 6.3.

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis. My se Vám pak do 24 hodin ozveme a možnost pracovního uplatnění probereme!