ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Jméno/Firma
Marius Pedersen a.s.
Pracoviště
Hájecká 1162/3, Brno
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
21. 10. 2024

V současné době hledáme pro naši provozovnu v Brně zaměstnance na pozici ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Náplň práce:

  • řízení valníkových vozidel, vozidel svozu odpadů, kontejnerových vozidel

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • smysl pro zodpovědnost
  • ŘP skupiny C, popř. CE
  • osvědčení profesní způsobilosti řidiče
  • osvědčení ADR výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti odpadového hospodářství
  • dlouhodobý pracovní poměr
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • systém firemních benefitů

Místo pracoviště: Marius Pedersen a.s., Provozovna Brno, Hájecká 1162/3, 618 00 Brno - Černovice

V případě zájmu o tuto pozici zašlete kontakt formou odpovědi na tuto inzerci, nebo nás kontaktujte telefonicky.
Kontakt: Ing. Eliška Hrnčířová, telefon: 730 809 966