Koordinátor úseku - kompletace Liboc

Jméno/Firma
rohlik.cz
Pracoviště
U Prioru 884/4, Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Do našeho skladu na Liboci hledáme novou posilu, která bude pravou rukou vedoucího směny kompletace. Pokud jsi přirozená autorita a chceš se stát součástí jednoho z nejambicióznějších projektů v ČR, hledáme právě TEBE!

Co Vás čeká

  • Zodpovědnost za svěřený úsek skladu
  • Koordinace pickování a vychystávání nákupů
  • Koordinaci týmu lidí
  • Komunikace napříč skladem

Požadujeme

  • Práce na 12 hod směny (krátký/dlouhý týden)
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Smysl pro pořádek
  • Zkušenosti s prací ve skladu jsou fajn, ale není to nutnost :)
  • Výhodu budeš mít pokud máš zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme

  • Příspěvek na ošatné 86,-/směna
  • Rohlik PREMIUM účet s 10% slevou na vše
  • Dotované obědy na pracovišti
  • Neomezené dovolená
  • Občerstvení na pracovišti
  • Odměňování zaměstnanců mezi sebou (= vouchery do ALZY, NOTINO apod.)
  • Multisportku
  • Fajn firemní akce