Projektový manažer - Specialista BOZP a PO

Jméno/Firma
CIVOP
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Ostraha a bezpečnost
Vytvořeno
21. 10. 2024

Jedna z největších, dynamicky se rozvíjejících společností v oblasti outsourcingu BOZP, PO, ŽP a revizí zařízení v České republice CIVOP s.r.o. hledá vhodného adepta na pozici

Projektový manažer - Specialista Bezpečnosti práce BOZP a Požární ochrany PO – Praha a okolí

Jste specialista BOZP a PO a máte ještě chuť tvořit a organizovat zajímavé projekty pro velké klienty v průmyslu, retailu atd.?

Vaším úkolem bude:

  • Projektově manažersky i odborně vést dodávku služeb BOZP a PO pro významné klienty
  • Dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly pracoviště, zpracování dokumentace atd.)
  • Podílet na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti BOZP a PO
  • OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
  • OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
  • ŘP sk. B
  • Chuť komunikovat a organizovat zajímavé projekty BOZP!

Nabízíme:

  • Odměnu s projektově manažerským bonusem – s Vaším rozvojem pak roste i plat
  • Projektově manažersky i odborně vést zajímavé projekty (průmysl, retail atd.)
  • Služební automobil pro soukromé použití – nestaráte se, jen jezdíte
  • Flexibilní pracovní doba – rozvržení pracovního času je každý měsíc skutečně na Vás – důležité jsou výsledky, ne „píchačky“
  • Skutečný home office - neztrácíte čas dojížděním do kanceláře – jste doma nebo u klientů – plně vybavený home office
  • Největší odborný tým BOZP v ČR - výrazná možnost odborného růstu – všechno know how sdílíme – všichni se odborně podporují
  • Jistotu a stabilitu práce – náš tým neustále roste – pracovitých kolegů si vážíme
  • Rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek) – můžete si vybrat kurz
  • Zaměstnanecké benefity

Místo: Pozor, hledáme nové kolegy ve více lokalitách

  • Středočeský kraj