Specialista Ochrany Životního prostředí - Brno

Jméno/Firma
CIVOP
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Vytvořeno
21. 10. 2024

Jedna z největších, dynamicky se rozvíjejících společností v oblasti outsourcingu BOZP, PO, ŽP a revizí zařízení v České republice CIVOP s.r.o. hledá vhodného adepta na pozici s těmito parametry:

Specialista Ochrany životního prostředí - Brno

Vaším úkolem bude:

  • Dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly, zpracování dokumentace atd.)
  • Podílet se na projektech komplexního outsourcingu OŽP pro významné klienty
  • Podílet se na rozvoji odborného know how v oblasti OŽP v týmu specialistů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti OŽP
  • Praxe v oblasti OŽP 3 roky
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Odměnu s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků – můžete růst kvalifikačně i manažersky – a s Vaším rozvojem pak roste i Váš plat
  • Služební automobil pro soukromé použití – nestaráte se, jen jezdíte
  • Flexibilní pracovní doba – rozvržení pracovního času je každý měsíc skutečně na Vás – důležité jsou výsledky, ne „píchačky“
  • Skutečný home office - neztrácíte čas dojížděním do kanceláře – jste doma nebo u klientů – plně vybavený home office
  • Jistotu a stabilitu práce – náš tým neustále roste – pracovitých kolegů si vážíme
  • Rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek) – můžete si vybrat kurz
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky atd.)

Místo: Pozor, hledáme nové kolegy ve více lokalitách!!!!

  • Vysočina