PROJEKTANT/KA VZT A KLIMATIZACE

Jméno/Firma
Technoprojekt, a.s.
Pracoviště
Ostrava
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hlavním předmětem činnosti jsou zejména projekční a inženýrské práce. Jsme zaměřeni především na oblast, přípravu průmyslových zón, průmyslové stavby, energetické stavby, veřejné a občanské výstavby. Zabýváme se však také inženýrskými stavbami, výstavbou vodních děl, ekologickými stavbami a regenerací brownfieldů.

Co vás čeká

  • Zpracování projektové dokumentace od studie až po prováděcí dokumentaci průmyslových, logistických a občanských staveb.

  • Spolupráce s projektovým manažerem a ostatními profesemi.

  • Práce ve společnosti Technoprojekt, která má bohatou historii a zkušenosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ nebo VŠ stavební, případně VŠ se zaměřením na techniku prostředí staveb (vzduchotechnika)

  • Projekční praxe s projekty průmyslového nebo občanského charakteru

  • Znalost práce v AutoCAD 2D, 3D výhodou

  • Zodpovědnost, pečlivost, spolupráce v týmu, aktivní přístup

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci na velmi zajímavých projektech

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • Příjemný kolektiv

  • Stravenkový paušál

  • 24 dní dovolené

  • Sick days

  • Multisport

  • Masáže zdarma přímo v budově

  • Penzijní připojištění

  • Zajímavá školení a osobní rozvoj

  • Uhrazení nákladů na autorizační zkoušku a ročních poplatků

  • Možnost růstu do pozice projektového manažera (hlavního inženýra projektu)

Místo výkonu práce:            Havlíčkovo nábřeží 2728/38, 702 00 Ostrava T

yp pracovního poměru:     Hlavní pracovní poměr

Nástup:                                 Dle domluvy

V případě vašeho zájmu nám, prosím, zašlete profesní životopis na email vera.macakova@technoprojekt.cz