Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. hledá do svých řad studenta na brigádu pro nový projekt s tepelnými čerpadly.

Vysoké učení technické v Brně - Energetický ústav Fakulty strojního inženýrství
Pracoviště
Brno
Úvazek
Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

Typ práce: Brigáda DPP, DPČ (flexibilní pracovní doba)

Náplň práce:

  • Výpočet tepelných ztrát budov a návrh optimálních systémů vytápění

  • Dimenzování tepelných čerpadel a návrh celého topného systému

  • Kontrola standardů a norem pro tepelná čerpadla podle platných předpisů

  • Zjišťování aktuálních požadavků na SVT kódy a další potřebné certifikace pro prodej

  • Příprava podkladů pro montáž a servis zařízení

  • Překlad technických manuálů a technických listů

Požadujeme:

  • Studium technického oboru (stavebnictví, energetika, technika prostředí, apod.)

  • Znalosti problematiky tepelných ztrát budov, vytápění a topenářství

  • Schopnost dimenzovat tepelné čerpadlo a navrhnout topný systém

  • Znalost technických norem a standardů pro tepelná čerpadla výhodou

  • Samostatnost, pečlivost a schopnost pracovat s technickou dokumentací

  • Anglický jazyk

  • Zájem o nové technologie a energetickou účinnost

Co nabízíme:

  • Možnost získání praxe v rychle se rozvíjejícím oboru

  • Flexibilní pracovní dobu s ohledem na studijní povinnosti

  • Spolupráci na zajímavých a inovativních projektech

  • Příležitost naučit se práci s aktuálními technologiemi v oblasti vytápění

Sídlo společnosti THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o., Komenského 951, Újezd u Brna 664 53

V případě zájmu nebo dotazů kontaktujte p. Kamenickou

email: kamenicka@tcbohemia,com