Seřizovač mzda až 47 000 Kč, pouze 15 směn a doprava zdarma M/Ž

Jméno/Firma
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Pracoviště
Benešov
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Do naši nově automatizované výroby, hledáme technické typy co si poradí se seřízením, údržbou a opravou našich strojů levou zadní.

Nabízíme:

Skvělý plat až 47 000 Kč

Docházkový bonus

Roční bonus

Kafeterii ve výši 12 000 Kč na rok

Svozovou dopravu zdarma: Vlašim, Votice, Sedlčany, Týnec nad Sázavou, Čerčany či Benešov

Týden dovolené navíc

Pouze 15 pracovních směn

Náplň práce:

Kontrola nastavení strojů

V případě projevení chyb: diagnostika, oprava a kontrola správného chodu

Údržba strojů a čistění strojního zařízení

Vedení evidence tak týkající se výroby a údržby

Pracujeme v řežimu krátký dlouhý týden pouze 15 směn v měsíci

Pokud jste technický typ, máte praxi z obdobné výroby na pozici seřizovače, nebo jste v rámci dosavadní práce měl možnost si to zkusit, neváhejte se ozvat. Obratem vás budeme kontaktovat zpět.