Konstruktér elektro

Jméno/Firma
TES VSETIN a.s.
Pracoviště
Jiráskova 691, Vsetín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Tvorba materiálových rozpisek a výkresové dokumentace vinutí el. stojů, uvolňování do systému
  • Design elektro, úprava převzaté dokumentace zákazníka k navíjení a zapojování vinutí
  • Návrh materiálů (vinutí, izolace, atd.)
  • Operativní řešení a spolupráce s výrobou (odlaďování nových projektů, el. zkoušky, kvalita…)

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ elektro v oblasti silnoproudu, vhodné i pro absolventy, zkušenost v podobném oboru výhodou

  • Základní znalost konstrukčních programů Auto CAD, Inventor, apod.
  • Základní znalost SW Word, Excel, Outlook
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Proaktivní přístup, spolehlivost, systémové myšlení, práce v týmu, orientace na výsledek
  • Zájem a chuť se podílet na rozvoji společnosti
  • Tvárnost, flexibilita, touha vzdělávat se

Nabízíme:

Zajímavou práci v mezinárodní společnosti;
Odpovídající mzdové ohodnocení;
Práci v dynamickém kolektivu;
Systém zaměstnaneckých benefitů:

  • 7,5 hodinová pracovní doba;
  • 25 dnů dovolené (188 hodin);
  • flexibilní pracovní doba;
  • profesní a manažerské vzdělávání;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • příspěvek na stravování;
  • služby závodní jídelny;
  • pracovní volno nad rámec zákoníku práce;
  • firemní akce pořádané zaměstnavatelem;
  • odměna za doporučení zaměstnance;
  • zvýhodněné volání T-mobile i pro rodinné příslušníky;
  • zvýhodněné vedení účtu u Komerční banky;
  • sleva u obchodních partnerů;
  • odměny za pracovní/životní jubilea.