Manažer technologie

Jméno/Firma
MINTH CZ s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Řízení rozpočtu a cílů: Stanovovat obchodní cíle oddělení v souladu s ročním obchodním plánem, podporovat aktivity vedoucí k dosažení těchto cílů a zajišťovat plnění rozpočtu
  • Organizační řízení: Organizace práce a personální rozdělení úkolů, podpora efektivity řízení
  • Rozvoj lidí: Zavádění kultury, rozvojových programů pro talenty a posilování týmu
  • Hromadná výroba: Příprava předvývoje, výběr zařízení, tvorba procesního plánu a zajištění hladkého zavedení nových projektů do hromadné výroby
  • Zařízení a proces: Údržba zařízení a forem, rychlé řešení abnormálních problémů, využívání automatizace a pokročilých technologií
  • Inovace: Podpora inovativního využití nových technologií na podporu inteligentní výroby

Požadavky:

  • Vzdělání a zkušenosti: Specializace na odlévání, materiály, stroje, mechanickou automatizaci či příbuzné obory. Zkušenosti s projektovým řízením, návrhem a procesem forem, tlakovým litím, obráběním a povrchovými úpravami
  • Jazyky: Plynulá čeština a technická angličtina
  • Technické znalosti: Znalost systémových požadavků automobilového průmyslu a zkušenosti s inteligentní výrobou
  • Osobnostní vlastnosti: Proaktivita, zaměření na detail, schopnost pracovat pod tlakem, vedení týmu, efektivní komunikace, technický výzkum a inovace
  • Hodnoty: Integrita, poctivost, důvěra, týmová práce, podpora změn

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování (60 Kč/den)
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou
  • Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu

Jestli Vás náš inzerát zaujal, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se!