Technolog/technoložka výroby CNC soustružení

Jméno/Firma
CRYTUR, spol. s r.o.
Pracoviště
Koškova 742, Turnov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • Zodpovědnost za návrh a přípravu technologických postupů vysoce přesných soustružených dílů a sestav vč. tepelného zpracování
  • Zodpovědnost za procesní a technickou dokumentaci (její tvorba a udržování)
  • Zodpovědnost za analýzu a řešení neshod vč. definice změn a nápravných opatření
  • Zodpovědnost za zvyšování efektivity procesu obrábění a snižování výrobních nákladů, normování
  • Technická podpora oddělení plánování výroby a konstrukce
  • Technologická školení zaměstnanců a dohled na dodržování technologické kázně

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ technického směru z oblasti strojírenství
  • Minimálně 5 let zkušeností na totožné pozici se zaměřením na přesné soustružení
  • Základy AJ
  • Znalost standardních nástrojů kvality a štíhlé výroby
  • Základy práce v CAD/CAM
  • Organizační schopnosti, vysoká zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně
  • Silně rozvinuté komunikační dovednosti

Co vám můžeme nabídnout

  • Vysoce atraktivní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou zajištěnou zakázkami
  • Práce na nejnovější generaci obráběcích strojů s velmi vysokou přesností
  • Nadstandardně technologicky vybavená CNC pracoviště
  • Spolupráce na výrobě špičkových výrobků s mezinárodními patenty
  • Účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění
  • Možnost kariérního růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Věrnostní program
  • Výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma