Manažer obchodu Wellensteyn

Jméno/Firma
Welligo s.r.o.
Pracoviště
Zamenhofova 440, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracujte jako manažer v našem exkluzivním obchodě německé luxusní značky!

Pokud bunda, tak ta od značky Wellensteyn, protože zajistí pohodlné nošení a zahřeje i v tom nejdrsnějším počasí. Právě to dělá z bund Wellensteyn ikonickou značku, která vyniká ve světě prémiových oblečení.

V našich prodejnách poradíme každému zákazníkovi s výběrem produktu, který je pro něj ten pravý, a poskytneme mu vysokou úroveň servisu. Vážíme si Vašeho pracovního nasazení a tvrdé práce.

Přidejte se do našeho týmu!

Hlavní úkoly, náplň práce:

  • nejdůležitější je zajistit bezproblémový chod prodeny a tu nej friendly atmosféru
  • budete zodpovědní za obsluhu pokladny a prodej výrobků
  • ochota pomáhat zákazníkům s výběrem zboží a nakupováním
  • zajímají nás Vaše nápady ohledně prodejny, velmi si vážíme Vaší kreativity a úsilí
  • oceníme i smysl pro detail při realizaci úkolů

Požadavky pro tuto práci:

  • přátelská a zdvořilá osobnost
  • uživatelská znalost práce s počítačem
  • anglicky jazyk je podmínkou
  • hledáme otevřeného, energického člověka, který je ve své práci nadšený a precizní

Pro obsazení této pozice bude výhodou:

  • pokud máte praxi a zkušenosti v nadnárodní společnosti
  • vzdělání obchodního směru.

Co nabízíme:

  • práci v exkluzivním obchodě s luxusní německou značkou
  • bonusy na základě tržeb a Vašeho individuálního výkonu
  • regulérní zvyšování platu
  • po skušební době nárok na zaměstnaneckou slevu
  • dotujeme stravování
  • káva a čaj během pracovní doby zdarma
  • stabilní společnost, dlouhodobá příležitost
  • otevřený přístup: Vaše dotazy vždy odpoví nadřízený pracovník „není špatná otázka, není špatný čas.“
  • Budeme s Vámi na cestě učení, nehodíme Vás do hluboké vody – naším cílem je, abyste byl (a) sebevědomý(á) a měl(a) potřebné znalosti

A teď je řada na vás – přihlaste se se svým životopisem v češtině a angličtině!