Dispečer MKD - Autotransport

Jméno/Firma
CARGOSPRINT, s.r.o.
Pracoviště
Rochlická 1135, Liberec
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme Dispečera mezinárodní kamionové dopravy – od pochopení k akci

Naše společnost působící v oblasti mezinárodní kamionové dopravy hledá nového člena týmu na pozici dispečera. Hledáme člověka, který nejprve vše dobře pochopí a až poté efektivně jedná. Pokud máte analytické myšlení, zvládáte plánování i pod tlakem a jste orientovaní na detail, chceme vás!

Náplň práce:
Plánování a koordinace přepravních tras a termínů s důrazem na porozumění potřebám zákazníků a optimálním řešením situací.
Komunikace s řidiči a zákazníky, zajištění bezproblémového průběhu přepravy.
Řešení operativních problémů na trase (zpoždění, změny tras) s důkladným zvážením všech možností před rozhodnutím.
Vyjednávání o cenách dopravy a optimalizace nákladů na základě analýzy situace a podmínek.
Administrativní činnosti související s přepravou (evidence, aktualizace dokumentace).
Co od vás očekáváme:
Analytické myšlení a schopnost pochopit situace před zahájením akce.
Zkušenosti na pozici dispečera či v oblasti logistiky.
Znalost mezinárodní kamionové dopravy a související legislativy.
Schopnost plánovat, organizovat a přijímat promyšlená rozhodnutí pod tlakem.
Výborné komunikační schopnosti v českém a anglickém jazyce (další jazyky výhodou).
Znalost práce s počítačem a zkušenosti s logistickými systémy.
Pečlivost a orientaci na detail, které jsou klíčové pro prevenci problémů a efektivní provoz.
Co nabízíme:
Atraktivní finanční ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem.
Práci ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu.
Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
Možnost ovlivnit chod mezinárodní dopravy na základě vašich rozhodnutí.
Jak se přihlásit:
Zašlete svůj životopis spolu s krátkým popisem situace, kdy jste museli nejprve dobře pochopit problém a až poté ho řešit. Hledáme lidi, kteří dělají rozhodnutí na základě důkladného zvážení všech aspektů.