Strážný Svojšice u Kolína

Jméno/Firma
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Ostraha a bezpečnost
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Co Vás čeká:

- kontrola a evidence příchodů a odchodů návštěv

- evidence oprávněnosti vjezdu (zvláštní režimová opatření)

- kontrola EZS, EPS, CCTV

- ochrana a střežení objektu a zařízení zákazníka

- obchůzková činnost - uvnitř budovy i venku (cca 25 minut)

Pracovní doba:

- Pondělí - Neděle

- 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít.

Požadujeme

- trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů)

- flexibilita, komunikativnost a schopnost reagovat na mimořádné situace

- schopnost pěších obchůzek

Výhodou bude pokud máte:

- profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" (zajistí G4S)

- prověrka na VYHRAZENÉ (zajistí G4S)

Co vám můžeme nabídnout

- zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti

- odpovídající mzdové ohodnocení/ stravenky

- pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci

- příspěvek na reprezentaci

- profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem

- VIP sleva na produkty Datart a ALZA

- sleva na divadelní představení

- výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky