Analytik obchodních procesů/Process Analyst

Jméno/Firma
Provident Financial s.r.o.
Pracoviště
Olbrachtova 2006/9, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
21. 10. 2024

Jsi analytický typ, který se nebojí výzev a rád zlepšuje věci kolem sebe? Máš zkušenosti s optimalizací procesů a projektovým řízením? Přidej se k nám a posuň firemní procesy na vyšší úroveň!

Náplň práce:

  • Navrhovat a zlepšovat obchodní procesy ve spolupráci s vrcholovým managementem společnosti Provident Financial
  • Posuzovat dopad nových iniciativ a změn
  • Vytvářet popisy procesů a navrhovat jejich inovace
  • Neustále zlepšovat stávající procesy a zavádět nové kontroly a monitorovací systémy (dashboardy)
  • Pracovat s BPMN v programu Visio v souladu s Target Operating Modelem (TOM)

Požadavky:

  • Výborné analytické schopnosti a logické myšlení
  • Silné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Schopnost vést schůzky s vlastníky procesů a odborníky
  • Znalost angličtiny na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s projektovým řízením a optimalizací procesů
  • Schopnost připravovat a prezentovat analýzy, zprávy a prezentace

Nabízíme:

  • Příležitost podílet se na zajímavých projektech jako jsou bezpapírové řešení, zákaznické aplikace, elektronické dokumenty a další inovace
  • Možnost pracovat v dynamickém týmu s důrazem na inovace a efektivitu
  • Prostředí, kde tvé nápady budou slyšet a realizovány
  • 37,5 hodinový pracovní týden
  • Benefitní systém Cafeterie a další benefity jako: 30 dnů dovolené, 3 dny volna pro novopečené tatínky, 2 dny volna na účast na charitativních a dobrovolnických aktivitách, a mnoho dalšího