Specialista BOZP a životního prostředí, klid na pracovišti, flexibilní prac.doba (M/Ž)

Jméno/Firma
JOB LEADER.
Pracoviště
Ústí nad Labem
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
21. 10. 2024

Společnost se specializací na výrobu pro automobilový průmysl hledá novou posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA BOZP A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

NABÍZÍME:

  • Pracovní prostředí renomované mezinárodní společnosti v oblasti automobilového průmyslu.
  • Čtvrletní odměny.
  • 13. a 14. mzda.
  • Atraktivní mzdové podmínky.
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené ročně.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Možnost svozové dopravy zdarma.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Odpovědnost za oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), požární ochrany (PO) a ochrany životního prostředí (ŽP), včetně správy odpadového hospodářství.

POŽADUJEME:

  • Orientace v problematice BOZP, PO a ochrany životního prostředí (ŽP).
  • Znalost práce s Microsoft Office – zejména Excel a Word.
  • Znalost angličtiny v písemné i mluvené podobě.