REFERENT MAJETKOVÉ SPRÁVY

Městská správa sociálních služeb v Mostě - příspěvková organizace
Pracoviště
Most
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

- vykonávání různorodých administrativních prací podle obvyklých postupů

- provádění inventur, zpracování inventarizačních seznamů a ověřování souladu fyzického a účetního stavu majetku, zajišťování inventarizace majetku a závazků, analýza pohledávek a závazků

- provádění objednávek a příjem zdravotnického materiálu

- gesce péče o polohovací lůžka a další zdravotnickou techniku, zajišťování revizí, bezpečnostně technických kontrol, komunikace s dodavateli

- provádí finální přípravu poukazů zdravotní techniky na základě podkladů vrchních sester

- zajišťuje objednávky zdravotnického a kancelářského materiálu, zajišťuje distribuci - naskladnění, výdej apod.

- zajišťuje a analyzuje finální podklady pro vyúčtování doplatků za léky a inkontinenční pomůcky, provádí vyúčtování, vede evidenci o nezaplacených pohledávkách nebo vzniklých přeplatcích

- sumarizuje podklady pro vykazování zdravotních výkonů na zdravotní pojišťovny, zpracovává finální soubory s dávkami pro zdravotní pojišťovny

- podílí se na výběru finančních prostředků na měsíční platby uživatelů

Minimální požadované vzdělání:

- vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

- samostatnost při správě svěřených povinností -

výborné dovednosti MS Office

- zaměření na detail a preciznost

- proaktivní přístup a vytváření pozitivní zkušenosti

- schopnost pracovat v týmu, zaujetí a pokora

- výborné dovednosti v oblasti time managementu

- schopnost stanovení priorit při plnění povinností, řešení úkolů

- dovednosti zdvořilé a profesionální komunikace

- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Nabízíme:

- zajímavou pracovní příležitost ve stabilní organizaci

- odpovídající mzdové ohodnocení

- týden dovolené navíc

- 5 sick days

- příspěvek na stravování

- příspěvek na penzijní připojištění

Platové zařazení: V souladu s příslušnými právními předpisy - nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě náleží 9. platová třída

Lhůta pro podání přihlášky:

Přihláška do výběrového řízení v podobě strukturovaného životopisu musí být doručena nejpozději do 15. listopadu 2024 - 12.00 hodin . Součástí přihlášky musí být motivační dopis.

Způsob podání přihlášky: osobně na sekretariátu nebo písemně na adresu:

Barvířská 495

434 01 Most

v zalepené obálce zřetelně označené: „NEOTVÍRAT - VŘ - Referent majetkové správy“

Předpokládaný nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Most

Délka a druh pracovního poměru: plný úvazek