Prodejce IT v Praze

Jméno/Firma
COMFOR STORES a.s.
Pracoviště
Praha
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Firma COMFOR STORES a.s. je společnost, která se zaměřuje na prodej výpočetní a komunikační techniky a působí na českém trhu od roku 1992.

Náplň práce:

  • Prioritou je pro nás schopnost komunikace se zákazníkem a prodejní dovednosti. Znalosti z oboru jsou výhodou (nikoliv však podmínkou), vše tě naučíme :). Pohlaví pro nás nehraje roli a ani věk není omezení.
  • Komunikace se zákazníky a hledat řešení jejich problému
  • Objednávání zboží a péče o prodejnu tak, aby ses tam ty i zákazníci cítili jako doma
  • Řešení reklamace a vyřizovat nějaké to papírování
  • Spolupráce s vedoucím pobočky a centrálou společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • Hledáme komunikativního člověka, protože co si budeme povídat, ono je to hlavně o komunikaci se zákazníkem
  • Ideálně někoho se zkušeností s obchodem (prodejem), ale příležitost dáme i studentům
  • Výhodou je, pokud se orientuješ v IT technologiích a máš smysl pro rozpoznání zákaznických potřeb
    někoho, komu není cizí vstřícný přístup
  • Časově flexibilního člověka (pracujeme i o víkendech), který je samostatný a spolehlivý (takže mu nemusíme stát za zády)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Motivující platové ohodnocení
  • Přístup k nejnovějším výrobkům a trendům v oboru ICT
  • Slevy na prodávané produkty
  • Zajištění celoročního vzdělávání v oboru ICT a obchodních dovednostech
  • Zázemí dobře prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí

Benefity

  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí