Project/event manager (m/ž)

Jméno/Firma
BTL partner & media s.r.o.
Pracoviště
Na Jarově 2424/2, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
21. 10. 2024

Marketingová společnost hledá nového kolegu na pozici project/event manager (m/ž).

Náplň práce:
- práce na marketingových projektech

- koordinace a supervize na eventech (sportovní, kulturní a lifestylové akce, festivaly atd.)

- komunikace s klientem, dodavateli, organizátory atd.

- plánování eventů od začátku až do konce

- administrativní práce (MS Office)

- manuální práce – příprava výbavy na skladě, nakládky, instalace/deinstalace promo zón

Požadujeme:
- zodpovědnost nad svěřenými úkoly/projekty/klienty

- pečlivost, spolehlivost, samostatnost

- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti

- praxe na obdobné pozici výhodou, ale vhodné i pro absolventy

- časová flexibilita

- vysoké pracovní nasazení

- aktivní řidič - skupina B (osobní vůz, dodávka)

 Nabízíme:

- práce na zajímavých marketingových projektech pro velké značky

- práce na různých typech akcí, např. festivaly (Colours of Ostrava, Beats for Love, Votvírák, Rock for People, Hrady, Majálesy atd.)

- bonusový systém

- proplácení přesčasů

- sickdays

- zázemí přátelského a mladého kolektivu

- možnost využití firemních vozidel pro soukromé účely

- služební telefon a notebook

- možnost karierního postupu

- nástup ideálně ihned

- spolupráce na IČO

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis, včetně fotografie.

Vybraným uchazečům se ozveme s pozvánkou na pohovor.