Specialista umělé inteligence

Jméno/Firma
TES VSETIN a.s.
Pracoviště
Jiráskova 691, Vsetín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Společnost TES VSETIN a.s. hledá odborníka na implementaci AI a No-Code nástrojů, který bude zodpovědný za jejich integraci a efektivní nasazení do firemních procesů. Tento specialista bude hrát klíčovou roli při využívání moderních technologií pro zjednodušení interních procesů a zlepšování zákaznických služeb.

Náplň práce:

  • Nasazení a správa AI chatbotů pro zlepšení zákaznické podpory a interních procesů
  • Automatizace firemních workflow a integrace různých systémů pomocí No-Code/Low-Code nástrojů (Make, Zapier)
  • Vytváření reportů a analýz z dat získaných prostřednictvím AI nástrojů
  • Konfigurace a správa parametrů AI nástrojů v souladu s potřebami firmy.
  • Sledování aktuálních trendů v oblasti AI a návrhy na implementaci nových nástrojů
  • Komunikace s uživateli AI nástrojů a poskytování školení pro jejich efektivní využití
  • Testování, trénování a kreativní přemýšlení nad optimalizací AI nástrojů
  • Zajištění souladu s legislativními požadavky v oblasti AI a IT

Požadujeme:

  • Znalost No-Code/Low-Code platforem pro automatizaci workflow a API management (Make, Zapier)
  • Zkušenost s AI platformami a nástroji s uživatelským rozhraním, jako jsou ChatGPT, OpenAI Playground
  • Znalost technologií pro textové, obrazové a zvukové zpracování dat v AI systémech
  • Schopnost vyhodnocovat benefity jednotlivých AI nástrojů pro zlepšení firemních procesů
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat s různorodými týmy
  • Ochota učit se nové věci a zájem o technologie, i bez dlouhodobé praxe v AI
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • 25 dnů dovolené
  • Půlroční prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Služby závodní jídelny
  • Firemní akce pořádané zaměstnavatelem
  • Odměna za doporučení zaměstnance
  • Zvýhodněné volání T-Mobile i pro rodinné příslušníky
  • Zvýhodněné vedení účtu u Komerční banky
  • Slevy u obchodních partnerů
  • Odměny za pracovní / životní jubilea