Obchodní zástupce pro prodej osiv

Jméno/Firma
AGROFINAL spol. s r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
21. 10. 2024

AGROFINAL spol. s r. o. se sídlem v Praze 1 , Petrská 24 s 27letou působností na trhu v oblasti osiv, zejména se specializací na osiva kukuřice, slunečnice, řepky, sóje a čiroku, hledá do svého týmu zkušeného uchazeče, který nás doplní a pozdvihne svými zkušenostmi, pozitivním přístupem k zadaným úkolům i kolegům na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO PRODEJ OSIV

v oblasti Plzeňský a Jihočeský kraj

Hlavní náplň práce:

nabídka a prodej osiv zemědělských plodin ve svěřeném regionu
péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí
plánování a následná organizace odrůdových pokusů
prezentace firmy v rámci seminářů a polních dnů

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ vzdělání, odborná praxe v zemědělství výhodou
obchodní talent, flexibilitu a samostatnost
komunikační a vyjednávací dovednosti
orientaci v oboru rostlinné produkce
aktivní a zodpovědný přístup
ŘP sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme:

motivující finanční ohodnocení
možnost profesního a osobního růstu
zázemí stabilní a zavedené společnosti
služební automobil, telefon a notebook

Zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu do 5.11.2024

Nástup možný ihned