HR konzultant

Jméno/Firma
TRAUTENBERK CONSULTING s.r.o.
Pracoviště
Na poříčí 1040/10, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

HR Consultant Junior/Senior

Do našeho týmu personální agentury TRAUTENBERK CONSULTING s.r.o. hledáme posilu na pozici HR Consultant Junior/Senior. TRAUTENBERK CONSULTING je personální agentura, která je na trhu od roku 2014. Specializujeme se na IT, obchodní, PR, marketingové a finanční pozice. Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, možnost kariérního růstu na post vedení týmu a přátelské pracovní prostředí v moderních kancelářích.

Pracovní náplň:

  • aktivní vyhledávání kandidátu na pracovní pozice
  • vedení a příprava pohovoru s kandidáty
  • administrativní práce spojená s výkonem pozice
  • aktivní oslovování nové klientely a péče o stávající

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost a spolehlivost
  • anglický jazyk pro čtení anglických životopisů, komunikativní úroveň je výhodou
  • čeština nebo slovenština na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • mezinárodní mladý inkluzivní přátelský kolektiv :-)
  • fixní platové ohodnocení
  • nadstandartní odměnový systém za obsazení kandidátů, aktivitu a plnění cílů
  • notebook a mobil i pro osobní účely
  • práce v kancelářích na Praze 1 u Náměstí Republiky
  • prostorné pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost profesního růstu na vedoucího HR týmu
  • multisportkarta nebo příspěvek na životní či penzijní připojištění
  • výběrová káva z pražírny, voda, nealkoholické i soft alkoholické nápoje na pracovišti zdarma (po pracovní době a v pátek od 15 hodin)
  • snídaňové pátky
  • čínský chef k dispozici 2x týdně
  • občasná týmová setkávání u vína/piva
  • 1x ročně zahraniční teambuilding

Náš mindset a na co se u nás připravit:

Jsme ambiciózní menši společnost s velice přátelským kolektivem mladých lidí.
Nováčky zaučujeme, základní manuály máme, ale naše práce spočívá v reagování na aktuální situaci a potřeby klientů, která se může často měnit. Jsme iniciativní kolektiv, upřednostňujeme budoucí kolegy, kteří jsou schopni pracovat samostatně a nebojí se zkoušet nové věci, ptát se, být iniciativní. Na každou otázku u nás dostanete odpověď, i když je třeba opakovaná. Náš tým je extrovertní, společenský, kolegové zde nepracují jenom pro výplatu ale pro skutečnou zálibu a zájem k oboru personalistiky????????.