Zkušební technik-obchodník / technička-obchodnice akreditované laboratoře

Jméno/Firma
Akustika Praha s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
21. 10. 2024

Společnost Akustika Praha s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti akustiky a protihlukových řešení od měření hluku, hlukových studií až po projekty akustických a protihlukových řešení. Do našeho týmu přijmeme nového kolegu či kolegyni na pozici

(bez nutnosti shánět nové zakázky)

Co vás čeká

  • Mzdové ohodnocení 35-70 000,- Kč
  • Co neumíte, to Vás naučíme
  • Po zaškolení samostatná práce v akreditované laboratoři
  • Spolupráce s nápomocným a přátelským kolektivem
  • Tvorba akustických studií
  • Provádění akreditovaných měření a výpočty
  • Hodnocení výsledků zkoušek a vydávání zkušebních protokolů
  • Řešení technických specifikací zkoušek
  • Aktivní zapojení do obchodních aktivit společnosti
  • Zpracování obdržených poptávek od našich stávajících i nových zákazníků, bez nutnosti shánět nové kontakty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vzdělání SŠ nebo VŠ - nejlépe technického směru
  • Zkušenost s obchodní činností, tvorbou nabídek a jednáním se zákazníky - co neumíte, to Vás naučíme
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • Komunikativní osobnost s aktivním přístupem k práci
  • Ochotu a schopnost učit se novým věcem
  • Odpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
  • Loajalitu, upřímnost a férové jednání
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Samostatně vést obchodní aktivity a realizovat zakázky od zahájení až po dokončení (pokud s tímto nemáte zkušenosti, naučíme Vás to)
  • Znalost AJ nebo NJ

Co vám můžeme nabídnout

  • Dynamické pracovní prostředí s možností profesního růstu
  • Přátelský kolektiv a nadstandardní podporu při zaškolení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Fixní mzdu + měsíční motivační mzdové ohodnocení spojené s objemem realizovaných zakázek, který není limitován, po zapracování může být celková mzda i vyšší než 70 000,- Kč/měs.
  • Pracovní smlouvu
  • Roční odměny, bonusy
  • Možnost výběru náhradního volna
  • Vzdělávání a osobnostní rozvoj
  • Nástupní mzdu cca 25-30 000,- Kč + podíl ze spolupráce na akustických studiích
  • Pracoviště s výbornou dopravní dostupností
  • Stravenkový paušál
  • Možnost aktivně se podílet na obchodní strategii a rozvoji zákaznického portfolia, bez nutnosti shánět nové kontakty

Pokud máte obchodního ducha a chcete se podílet na rozvoji naší společnosti, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na Vaši odpověď.

Vaše budoucnost v akustice !