Ekonom

Jméno/Firma
Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno
Pracoviště
Pekařská 664/53, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme:

  • ukončené SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • minimální 5 let prokazatelné praxe v daném oboru
  • znalost účetních předpisů, zejména zákona č. 563/1991 Sb., vyhlášky č.410/2009, ČÚS, zákona o DPH, zákona o dani z příjmů
  • znalost účetnictví příspěvkové organizace výhodou (mj. zákon č. 320/2001 Sb. o finanční kontrole)
  • zkušenosti ze zdravotnické či výzkumné organizace výhodou
  • znalost účtování transferů a dotací výhodou
  • základní znalost anglického jazyka
  • pokročilou znalost práce na PC a použití produktů MS Office
  • aktivní uživatelská znalost ERP Helios iNuvio výhodou
  • schopnost aktivního samostatného jednání
  • odpovědnost a samostatné rozhodování
  • pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail a schopnost týmové spolupráce
  • ochotu vzdělávat se

Náplň práce:

  • pravidelný controlling plnění rozpočtu a ekonomických ukazatelů
  • spoluodpovědnost za efektivní hospodaření společnosti
  • spolupráce s ekonomickým náměstkem na nových rozvojových projektech organizace
  • zpracování účetních závěrek a výkazů pro MZ ČR
  • zpracování analytických přehledů pro MÚZO, výkazů ČSÚ a ÚZIS
  • participace na inventarizaci majetku a závazků
  • příprava a shromažďování podkladů pro audit
  • komunikace a spolupráce s interním auditorem, daňovým poradcem, finančním úřadem a dalšími subjekty
  • správa ekonomiky grantů a dotačních projektů
  • spolupráce na organizaci a průběhu veřejných zakázek
  • metodická podpora v daňové a účetní oblasti organizace a optimalizace ekonomických procesů

Nabízíme:

  • zajímavou různorodou práci na prestižním pracovišti s možností dalšího vzdělávání a rozvoje
  • motivační platové podmínky zahrnující i osobní ohodnocení a pravidelné čtvrtletní odměny
  • pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • příspěvek z FKSP na stravování, na produkty důchodového spoření a rekreaci
  • firemní mobilní tarify

Termín nástupu:

Ihned nebo dohodou

K přihlášce je nutno doložit:

  • strukturovaný profesní životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních, odborné praxi a znalostech
  • prosté kopie dokladů o dosaženém vzdělání
  • motivační dopis
  • Kontaktní osoba v případě doplňujících dotazů: Ing. Jan Kašpar, tel.č.: +420543183564

Písemné přihlášky zasílejte do 8. 11. 2024