Technik se znalostí polského jazyka

Jméno/Firma
Future Recruitment s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Polština
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Do přátelské malé společnosti hledáme někoho, kdo hledá kancelářskou, různorodou, technicky zaměřenou práci, rád pracuje v týmu a koho baví auta.

Jste člověk, koho nebaví sedět na jednom místě a dělat rutinní práci, pak nabízíme příležitost různorodé práce, kde každý den je jiný, protože každému dni je přirazena jiná činnost. ????

Co bude vaše náplň práce?

  • Podpora klientů, mechaniků a kolegů.
  • Komunikace se zákazníky (email, telefon) a řešení jejich dotazů.
  • Přebírání a předávání vozů zákazníkům.
  • Převozy vozů na montáž do vedlejší dílny.
  • Jednoduchá konfigurace GPS jednotek a propojení jednotek s interním systémem.
  • Správa a evidence instalací.
  • Podpora mechaniků při instalacích.
  • Komunikace s PCO - fungování a řešení poplachů.
  • Jednoduchá administrativa (zadávání dat, správa systému).

Co od vás požadujeme?

  • Aktivní řidičský průkaz skupiny B a schopnost řídit jak manuální, tak automatickou převodovku. (NUTNOST)
  • Zájem o auta a techniku.
  • Dobrou komunikaci, dochvilnost a spolehlivost.
  • Zaměření se na detail, pečlivost a pracovitost.
  • Chuť se učit nové věci a schopnost pracovat v týmu.
  • Základní znalost práce na PC a s mobilními aplikacemi.
  • Samostatnost, týmovost, přesnost, zodpovědnost.
  • Znalost polského jazyka na komunikativní úrovni.

Nabízíme

  • Práci na HPP v přátelském kolektivu.
  • Příjemné pracovní prostředí ve společnosti s rodinnou atmosférou.
  • Práci s produktem, který má budoucnost.
  • Kompletní zaškolení a týmovou podporu.
  • Možnost řídit různé značky vozů.
  • Benefity (slevy, firemní akce, výuku anglického jazyka).
  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • Motivující finanční ohodnocení, bonusy.