Finanční účetní

Jméno/Firma
DAKACOM.CZ s. r. o.
Pracoviště
Komerční 545, Nupaky
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
21. 10. 2024

DAKACOM, přední hráč na trhu polygrafie a výroby POS materiálů, hledá finanční účetní.

Náplň práce:

Vedení kompletní účetní agendy podle českých účetních standardů
(pohledávky a závazky, bankovní operace, pokladna, majetkové operace) v souladu s platnou legislativou,

zpracování a kontrola DPH, kontrolního a souhrnného hlášení,
zpracování hlášení Intrastat a statistik ČSÚ,
ad hoc přehledy dle požadavků – přehledy pohledávek a závazků, podklady pro fin. instituce aj.
Spolupráce na měsíčních závěrkách, roční účetní závěrce a přípravě dat pro finanční audit
s hlavní účetní, spolupráce na udržování interní účetní metodiky a zlepšování interních procesů,komunikace s odběrateli, dodavateli, fin. institucemi, fin. úřady aj.

Požadavky:

Min. SŠ + min. 5 let odpovídající praxe na pozici finanční účetní,
výborná znalost českých účetních standardů, zákona o DPH a orientace v zákoně
o dani z příjmů.

Zkušenost se SW Pohoda výhodou
Znalost Excelu
Min. pasivní znalost AJ
Pečlivost, samostatnost, analytické myšlení

Kancelář v Nupakách u Prahy, možnost pracovat i vzdáleně.