Manažer pobočky - Elektronické bezpeč. systémy, Bratislava

Jméno/Firma
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Exkluzivní nabídka pro uchazeče, kteří chtějí využít jedinečné příležitosti samostatně vést a dále rozvíjet pro slovenský trh pobočku (dceřinou společnost, lokalita Bratislava) v oblasti bezpečnostních systémů se silným zázemím v zahraniční mateřské společnosti.

Náplň:

* vedení a rozvoj slovenské pobočky (obchodní, realizační, servisní, personální)
* převzetí aktuálního portfolia zákazníků na slovenském trhu + akvizice nových
* příprava obchodních nabídek (posouzení, odhad nákladů)
* zajištění realizace obch. případů
* budování realizačního a servisního týmu, rozvoj stávajícího obchodního týmu
* reportování mateřské společnosti
* výhledově převzetí dalších kompetencí / pravomocí

Požadavky:

* SŠ / VŠ - nejlépe v elektrotechnice
* prokazatelné manažerské dovednosti
* solidní technická orientace v produktech a službách v oblasti bezpečnostních systémů (CCTV, EZS, ...)
* zkušenosti s budováním / vedením týmu
* orientace na výsledek
* komunikační dovednosti
* řidičský průkaz, aktivní řidič
* výhodou - zkušenosti z oblasti slaboproudu
* výhodou - platný §21 pro způsobilost v elektrotechnice nebo možnost získat
* výhodou - orientace v legislativě (zákon 124/2006 Z. z., vyhláška 508/2009 Z. z. BOZP, ...)
* výhodou - znalost anglického jazyka

Benefity:

* existující kanceláře v regionu Bratislavy
* zavedená značka na trhu s bezpečnostními systémy s historií
* podpora mateřské společnosti
* zázemí právních a účetních služeb
* služební vozidlo a ICT vybavení
* odpovídající mzdové ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravu

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!