Specialista helpdesku IT

Jméno/Firma
Čedok a.s.
Pracoviště
Vinohradská 2577/178, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Cestovní kancelář Čedok a.s. hledá do svého týmu nového kolegu / novou kolegyni na pracovní pozici Specialisty helpdesku IT.

Náplň práce:

  • Pomoc uživatelům s běžnými potížemi spojených s výpočetní technikou
  • Provádění základního nastavení počítačů a telefonů
  • Provádění drobných oprav výpočetní techniky
  • Údržba výpočetní techniky na pobočkách
  • Evidence požadavků uživatelů na helpdesk
  • Komunikace s externími dodavateli, řešení problémů

Požadujeme:

  • Základní znalost práce s Windows, Outlook, internet
  • Základní znalost výpočetní techniky (PC, tiskárny, počítačové sítě)
  • Základní dovednost v ovládání a nastavení mobilních telefonů (Android, iOS)
  • Dobré komunikační schopnosti s uživateli
  • Znalost anglického jazyka (slovem i písmem), znalost českého jazyka
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Schopnost organizovat a prioritizovat úkoly
  • Chuť získávat nové znalosti

Nabízíme :

  • Zázemí perspektivní a silné značky Čedoku, který nastavuje trendy v cestování a je na trhu už 104 let
  • Podporu a školení pro efektivní práci s našimi partnery, kontinuální proces vzdělávání a možnost seberozvoje
  • Zajímavou práci v dynamickém prostředí cestovní kanceláře
  • Profesionální tým s přátelskou atmosférou
  • 25 dní dovolené, abyste mohli využít pořádné slevy na zahraniční i tuzemské dovolené, protože dobít baterky musíme všichni
  • Stravenkový paušál
  • Multisportka nebo Cafeterie, které vám zpříjemní Váš volný čas
  • Slevy u našich obchodních partnerů (Orange Optik, Autosalon Klokočka, Datart, T-Mobile, Samsung, Shell a mnoho dalších)
  • Příspěvek na penzijní připojištění, sick day, home office a další.

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis v českém jazyce a motivační dopis ještě dnes! Těšíme se na brzké setkání na pohovoru! :)

Nástup: 1.11. nebo dohodou

Pracoviště: Praha 3 – Vinohrady, Vinohradská 2577/178