HR Manager

Jméno/Firma
eVisions Advertising s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Vytvořeno
21. 10. 2024

Láká vás prostředí plné květin, kde se každodenně spojuje krása a byznys? Pro našeho dlouhodobého a blízkého klienta, velkoobchod s květinami a hrnkovými rostlinami St. Gabriel, hledáme HR manažera/manažerku, který/á pomůže rozvíjet a kultivovat firemní prostředí stejně pečlivě, jako my vybíráme ty nejčerstvější květiny z prestižních aukcí po celém světě.

St. Gabriel, s bohatou rodinnou tradicí sahající až do roku 2011, zásobuje květinový trh v Česku a na Slovensku těmi nejkvalitnějšími produkty. Vyrostli jsme a cítíme, že už potřebujeme nového kolegu či kolegyni, který/á se postará o rozvoj firemní kultury, zaměstnanců a HR procesů a bude hrát klíčovou roli ve vedení této úspěšné firmy do budoucna.

Co bude vaším úkolem:

  • Zavedení kompletního HR oddělení a nastavení všech klíčových procesů (nábor, hodnocení výkonu, vzdělávání, rozvoj).
  • Vedení náborových aktivit pro široké spektrum pozic – od skladníků až po finanční ředitele.
  • Implementace systému hodnocení a pravidelných performance review pro všechny zaměstnance.
  • Vytváření a realizace vzdělávacích programů pro zlepšení kompetencí a rozvoj zaměstnanců.
  • Strategické řízení HR procesů s plnou autonomií a samozřejmě podporou vedení a kolegů.
  • Zajištění souladu HR procesů s platnou pracovněprávní legislativou a její aplikace v praxi.

Co od vás očekáváme:

  • Minimálně 3 roky praxe v roli HR manažera nebo HR business partnera.
  • Zkušenosti s nastavováním a optimalizací HR procesů ve firmě – výhodou.
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B. a ochotu cestovat na pobočky po ČR.