Obchodní zástupce/zástupkyně pro akvizice nových klientů

Jméno/Firma
CMS s.r.o.
Pracoviště
Nádražní 296/7, Mladá Boleslav
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
21. 10. 2024

Obchodní zástupce/zástupkyně – Připojte se k našemu týmu! ????

Hledáme nového kolegu na pozici Obchodního zástupce/zástupkyně pro posílení akvizičního týmu! Pokud máte obchodního ducha, rádi analyzujete trh, otevíráte dveře firem a přinášíte nové příležitosti, rádi pečujete o zákazníky, pak je tato pozice právě pro vás! Rádi bychom rozšířili portfolio zákazníků mimo Českou republiku.

Co vás čeká:

✅ Analýza a segmentace trhu
✅ Akvizice nových zákazníků
✅ Nákup a prodej zboží
✅ Kalkulace cen výrobků a služeb
✅ Péče o zákazníky a prezentace produktů
✅ Vedení obchodní dokumentace
✅ Příprava podkladů pro jednání a smlouvy

Co od vás očekáváme:

SŠ vzdělání v technickém nebo ekonomickém oboru
Znalosti v oblasti obchodu a marketingu
Zkušenosti s prodejem zboží nebo služeb podmínkou
Silné komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
Rozšíření portfolia zákazníků
Chuť učit se nové věci a odborně růst

Co nabízíme na oplátku:

???? Práce v týmu s odborníky a na projektech s nejnovějšími technologiemi
???? Přátelské prostředí s osobním přístupem
???? Profesní i finanční růst (vícesložkovou mzdu závislou na výsledcích)
???? Investice do vzdělání – odborné kurzy, osobní rozvoj
???? Široké firemní benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzi, referenční program – doporuč kandidáta a získej odměnu, životní a pracovní jubilea, benefitní karta + e-stravenka, výkonnostní odměny, příspěvek při narození dítěte, odměna při dosažení důchodového věku
???? Služební notebook a telefon
???? Nástup možný ihned

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis ještě dnes a buďte součástí něčeho jedinečného!