Vedoucí skladu

Jméno/Firma
ALIKA a.s.
Pracoviště
Čelčice
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

Do našeho týmu hledáme vedoucího skladu.

Nástup možný od 1.1.2025 nebo po domluvě.

Vaše náplň práce: práce vedoucí/ho skladu ve firmě ALIKA a.s., která je největší pražírnou ořechů v ČR, zahrnuje především řízení a organizaci skladových procesů. Vedoucí bude mít na starost tým sedmi skladníků, a jeho hlavním úkolem bude dohlížet na plnění úkolů, kontrolu skladových zásob, organizaci přijmu a výdeje zboží a zajištění hladkého chodu skladu. Zároveň musí být připraven i na fyzickou práci, kdy bude třeba pomoci týmu přímo ve skladu, například při manipulaci s náklady nebo při řízení VZV (výhodou je, pokud tuto dovednost již ovládá). Kromě vedení týmu bude zodpovědný za komunikaci s dalšími odděleními a kontrolu dodržování bezpečnostních a pracovních postupů. Klíčové jsou organizační schopnosti, zodpovědnost a schopnost rychle řešit problémy.

Co Vám nabízíme:

  • HPP, týdenní úvazek 40h.

  • Pracovní doba: pevná pracovní doba 8:00 - 16:30h.

  • Hrubá měsíční mzda: od 34.500 Kč

  • Čtvrtletní odměny

  • Finanční příspěvek na kartu Edenred

  • 4 týdny dovolené + 5 dnů pracovního volna

  • Dotované závodní stravování

  • Zaměstnanecké slevy na produkty v podnikové prodejně

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Práce v mladém kolektivu a zázemí stabilní společnosti

  • Možnost ubytování v areálu firmy

  • Jistota mzdy

A co požadujeme:

  • Minimálně SŠ s maturitou

  • Řidičský průkaz skupiny B,  (výhodou skup. C)

  • Zkušenosti s obsluhou VZV (případně zkoušku zajistíme)

  • Uživatelská úroveň práce na PC

  • Výhodou zkušenosti v řízeném skladu s pomocí programu SAP

  • Organizační schopnosti a zkušenosti s vedením týmu

  • Zodpovědnost za svěřené úkoly, spolehlivost, komunikativnost, fyzickou zdatnost

  • Trestní bezúhonnost

Staňte se součástí našeho týmu a pomozte nám rozlousknout každý oříšek :-)