Energetik/energetička

Jméno/Firma
W - Personal Service s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Vytvořeno
21. 10. 2024

Plánujete změnit zaměstnání? Přidejte se k našemu týmu! Jsme specialisté na vývoj a výrobu mikrofiltrů pro automobilový průmysl a hledáme do svého týmu pracovníka na pozici Energetik/energetička.

Náplň práce:

  • řízení svěřených projektů,

  • správa fotovoltaických elektráren včetně zasílání měsíčních hlášení na OTE market,

  • správa plynové mikroturbíny,

  • správa chladicích a topných okruhů závodu,

  • správa kompresorových jednotek a vysokotlakého vzduchového okruhu,

  • správa strojového parku,

  • komunikace s dodavateli a distributory pro zajištění efektivního nákupu médií,

  • evidence a fakturace spotřeb energií,

  • vývoj nových zařízení.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání v oboru elektro,

  • praxe na obdobné pozici výhodou,

  • znalost energetiky, ERU, OTE

  • osvědčení vyhl. č. 50/1978 Sb. §6,§8,

  • znalost řídicích systémů,

  • řidičský průkaz sk. B,

  • uživatelská znalost balíčku MS Office,

  • samostatnost a schopnost zvládat stresové situace.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,

  • zajímavé finanční ohodnocení,

  • flexibilní pracovní doba

  • výrobní prémie,

  • docházkové prémie,

  • odborné zaškolení,

  • dovolená navíc,

  • možnost sportovat v SC Fajne,

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,

  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora i pro další rodinné příslušníky,

  • cafeterie Benefit Plus,

  • odměna za odpracované roky,

  • nástup možný ihned.